Webinar Introductie dementie

Webinar: Introductie Dementie

Wat is dementie en wat zijn de risicofactoren? Dr. Naomi Dongelmans is als huisarts deskundig op het gebied van dementie, ook als kleindochter van twee oma’s met alzheimer. In haar webinar op vrijdag 2 april om 10:00 uur deelt zij haar kennis over dementie en hoe je daar als mantelzorger mee om kunt gaan.

Wereldwijd hebben 44 miljoen mensen dementie. De kans dat u zelf met deze ziekte te maken heeft of in de toekomst zult krijgen is erg groot. Tijdens de webinar van Dr. Naomi Dongelmans, tevens eigenaar van ZorgMies Maastricht, komt u het volgende te weten over dementie:

  • Wat is dementie en wat is het verschil met alzheimer?
  • Wat zijn de risicofactoren?
  • Wat kunt u doen om de kans op dementie te verminderen?
  • De basis die nodig is om stressvolle mantelzorgmomenten te managen

Aan het einde van de webinar is er een live vraag- en antwoordsessie. Ook ontvangt u een mooie checklist om u als mantelzorger te helpen bij de eerste stappen van dementie.

Doet u vrijdag mee? U kunt zich inschrijven via: https://dementiedokter.nl/introductie-dementie/

Vind je dit bericht leuk?

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkdIn
Deel op WhatsApp

Meer nieuwsberichten

ZorgMies Zwolle vertelt over aanvullende ondersteuning voor mantelzorgers in de regio Zwolle op RTV Hattem.
Zorgmies Zwolle

ZorgMies Zwolle op de radio!

Majanka en Gineke van ZorgMies Zwolle werden vorige week uitgenodigd bij RTV Hattem om te vertellen over de aanvullende ondersteuning voor mantelzorgers. Benieuwd naar hun

Lees meer ⟶