ZorgMies maakt het leven leuker!

CONTACT

Vestigingen ZorgMies Nederland

Hoofdkantoor / Regio Drechtstreek
Jeannette Kooiman en Margriet Melles
T   078 - 78 20 560
E   info@zorgmies.nl


Regio Alblasserwaard

Arwin Mijnster
T   06 - 54 94 58 46

E   alblasserwaard@zorgmies.nl

 

Regio Arnhem
Mirjam den Hartog
T   026 - 3790 372
E   arnhem@zorgmies.nl


Regio Barendrecht
Lynda van den Ouden
T   06 - 14 11 69 80
E   barendrecht@zorgmies.nl


Regio Breda

Annette van Bergen
T   076 - 78 20 525
E   breda@zorgmies.nl


Regio Delft
Linda Brom
T   015 - 78 10 560
E
   delft@zorgmies.nl

Regio Friesland
Binnenkort gaat deze vestiging van start

E
 friesland@zorgmies.nl

Regio ’t Gooi
Jack Bezemer
T   06 - 51 95 75 00
E   hetgooi@zorgmies.nl


Regio 't Groene Hart

Jolanda Malipaard
T   0172 - 787 560

E
  groenehart@zorgmies.nl


Regio Hoeksche Waard
Nisette Geurtsen
T   06 - 34 94 08 32
E   hoekschewaard@zorgmies.nl
 

Regio Rijk van Nijmegen
Maaike van Oostrum
T   06 - 14 90 85 49 030-
E   rijkvannijmegen@zorgmies.nl


Regio Rotterdam e.o.
Nicolette Bol Raap
T   010 - 76 40 898
  rotterdam@zorgmies.nl

Regio Vught-De Meierij
Betty van Lith
T   073 - 78 20 255
E   vught@zorgmies.nl

Regio Zoetermeer
Wendy Bergsma
T   06 - 29 54 56 93
E   zoetermeer@zorgmies.nl


Regio Zwolle
Majanka Heesemans en Gineke Meering
T   038 - 78 20 560
E   zwolle@zorgmies.nl


Voor de volgende regio's zijn wij op zoek naar nieuwe licentienemers. 
Neem voor meer informatie of voor uw zorgvraag contact op met het hoofdkantoor: 078 - 78 20 560 of mail: info@zorgmies.nl.

- Regio Amsterdam

- Regio Assen

- Regio Den Haag

- Regio Enschede

- Regio Flevoland

- Regio Goeree

- Regio Kennemerland

- Regio Nieuwegein

- Regio Ridderkerk

- Regio Utrecht

- Regio Veenendaal

- Regio Waalwijk

- Regio Westland

- Regio Zutphen